CZEKAMY NA CIEBIE

Zapraszamy do miejsc, w których możesz odpocząć tak, jak lubisz.

Apartamenty w Świnoujściu
SCROLLUJ NIŻEJ
Świnoujście – Kraina 44 wysp.

W jaki sposób wypoczywać w tym urokliwym mieście położonym na wyspach?

Już tu jesteś. Wszystkie problemy zostały za tobą. W końcu możesz głęboko odetchnąć nadmorskim powietrzem i zastanowić się, w jaki sposób wypocząć, aby naładować się pozytywną energią, która wystarczy do następnego wyjazdu. Znalazłeś się w dobrym miejscu. Tu możesz wypoczywać, tak jak lubisz albo doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Świnoujście jest miejscem nastawionym na dostarczenie odwiedzającym je turystom maksymalnie zróżnicowanych form wypoczynku i rekreacji, a my podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę.

Skorzystaj z uroków natury. Świnoujście w pierwszej kolejności kojarzy nam się z plażą i morzem. Faktycznie, w Świnoujściu są najpiękniejsze plaże polskiego wybrzeża. Ich szerokość dochodzi do 200 m, a długość wynosi 4 km. Prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią kąpiele morskie, wypoczynek na plaży i romantyczne spacery w promieniach zachodzącego słońca. Będąc w Świnoujściu warto odwiedzić Ptasi Rezerwat na Kasiborskiej Kępie, Plac Edukacji Przyrodniczej, czy Rezerwat Kasiborskie Paprocie, a do Wolińskiego Parku Narodowego jest jedynie 18 km.

ATRAKCJE ŚWINOUJŚCIA

Aktywnie, spontanicznie, na luzie. We dwoje lub z rodziną. Wypoczywaj, kolekcjonując słoneczne wspomnienia.

Wypoczywaj aktywnie. Gdy nasycisz się już urokiem leniwego plażowania, możesz chcieć doświadczyć przyjemności wakacyjnych aktywnościach. Jesteś zapalonym rowerzystą? Polecamy szlaki rowerowe: Świdny Las, Dookoła wyspy Kasibór, czy Feiningera. Wolisz piesze wycieczki? Przejdź się: Szlakiem Fortyfikacyjnym, czy Szlakiem św. Jakuba. Możesz też wędkować i złowić np. kapitalny okaz sandacza, szczupaka, czy leszcza. A gdy poczujesz chęć na dobrą zabawę, dużo śmiechu i przypływ adrenaliny, polecamy: windsurfing, kitesurfing, czy kajaki. Jeszcze nie umiesz? Naucz się na miejscu. W Świnoujściu znajdziesz szkoły prowadzące naukę sportów wodnych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Świetna, wspólna zabawa murowana.

Otocz się luksusem. Villa 44, w której znajdują się nasze apartamenty, to klasa sama w sobie. Otoczenie drzew, stylowa elewacja, luksusowe wnętrze i wysoki standard wyposażenia apartamentów, z pewnością wywołają Twój uśmiech i dobre samopoczucie. Warto również wspomnieć, że Villa 44 położona jest w kameralnej części Świnoujścia – znajduje się 120 m od morza, w pobliżu promenady. Dlatego po dniu pełnym wrażeń możesz przyjść i zrelaksować się w miejscu, które sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, by nabrać sił i ochoty na dalsze wakacyjne przygody.

Nie tylko na wakacje. Prowadzimy całoroczny wynajem apartamentów, dlatego możesz je wynająć na wyjazd służbowy lub konferencję.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami

Biuro

ul. Marii Konopnickiej 8
72-600 Świnoujście

Telefon kontaktowy
(Rozmawiamy po PL, EN, NO, SE, DK)

+47 40245727
+49 152 58 482 920

Adres e-mai

manager**!**v44.pl

Formularz kontaktowy
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności